Підготовка до ПАСКИ!

28 бер. 2024
Майстер-класи по виготовленню писанок для дітей з ООП

25 березня, фахівці Інклюзивно-ресурсного центру провели для своїх вихованців майстер-клас зі створення писанок у техніці декупаж.
Діти та батьки мали можливість створити свої, унікальні писанки та прикрасити ними нашу виставку!
Всі учасники заходу отримали не лише власноруч створені писанки, але і гарні, позитивні емоції!

28 березня, ІРЦ разом з Комунальний заклад "Краєзнавчий музей міста Перечин" організували майстер-клас для діток які навчаються на інклюзивному навчанні та педагогічному патронажі.
Діти малювали писанки в різних техніках під керівництвом Оксана Вайда,

а завідувач виставки Сенченко Н.Г. провела пізнавальну екскурсію де учасники майстер-класу ознайомилися з предметами побуту наших предків.
Щиро дякуємо Комунальний заклад «Краєзнавчий музей міста Перечин» за цікавий, насичений та корисний захід!