17 квіт. 2024

Семінар - практикум .

" Узагальнення результатів комплексної психолого - педагогічної оцінки розвитку дитини та розробка висновку ".
5 квіт. 2024

Зустріч директорів ІРЦ

Сьогодні в рамках Меморандуму про співпрацю, пройшла ділова зустріч директорів Оноківського та Перечинського ІРЦ.
2 квіт. 2024

День поширення інформації про проблеми аутизму

2 квітня світ відзначає День поширення інформації про проблеми аутизму: що треба знати
28 бер. 2024

Підготовка до ПАСКИ!

Майстер-класи по виготовленню писанок для дітей з ООП
27 бер. 2024

Семінар: "Організація інклюзивного навчання"

Сьогодні, директор ІРЦ Магарита О.І . провела семінар для завучів шкіл Перечинської ТГ "Організація інклюзивного навчання в закладах освіти"
19 бер. 2024

Весна!

Весна іде , красу несе !
15 бер. 2024

Розвиток дитини!

Як дрібна моторика впливає на мовлення і мозок дитини.
27 лют. 2024

Життя - це рух !

Заняття на свіжому повітрі .
23 лют. 2024

" Протидія булінгу в школі "

Сьогодні , працівники ІРЦ провели захід у Зарічіівській гімназії для учнів 7 - 9 класів на тему " Протидія булінгу в школі ." Метою заходу було підвищення обізнаності про поширену проблему булінгу та сприянню зусиллям , спрямованим на його запобігання .
14 лют. 2024

Подаруй валентинку ближньому !

Любов - це завжди бути разом...