23 лют. 2024

" Протидія булінгу в школі "

Сьогодні , працівники ІРЦ провели захід у Зарічіівській гімназії для учнів 7 - 9 класів на тему " Протидія булінгу в школі ." Метою заходу було підвищення обізнаності про поширену проблему булінгу та сприянню зусиллям , спрямованим на його запобігання .
14 лют. 2024

Подаруй валентинку ближньому !

Любов - це завжди бути разом...
18 січ. 2024

Тренінг на тему «Особливості сенсоріної інтеграції дитини з особливими освітніми потребами (освітніми труднощами): потенціал ресурсної кімнати»

Фахівці ІРЦ Дуран Руслана та Коча Галина провели навчальний тренінг на тему «Особливості сенсоріної інтеграції дитини з особливими освітніми потребами (освітніми труднощами): потенціал ресурсної кімнати», для практичних психологів та педагогів, що проводять корекційні заняття закладів освіти Перечинської ТГ
28 груд. 2023

Навчальне заняття від завідувачки РЦПІО

Сьогодні завідувачка РЦПІО, Воротинцева Олена Олександрівна, провела цікаве та змістовне заняття.
18 груд. 2023

Участь у заході до річниці відкриття Оноківського ІРЦ

7 груд. 2023

День Св. МИКОЛАЯ

Діткам нашого центру Св. Миколай подарував чудові подарунки.
16 лист. 2023

День ТОЛЕРАНТНОСТІ

День ТОЛЕРАНТНОСТІ в закладах освіти Перечинської ТГ
24 жовт. 2023

Семінар-практикум "Співпраця ІРЦ із закладами освіти"

Керівник КУ "ІРЦ" Перечинської міської ради взяла участь у семінарі-практикумі, який пройшов у КУ "ІРЦ" Дубівської селищної ради.
11 жовт. 2023

Засідання команди психолого-педагогічного супроводу в ЗДО

Продовження роботи команди психолого-педагогічного супроводу в ЗДО
28 вер. 2023

Подарунки

Розвиваючі подарунки для діток.